Wróć do strony Dashboard Moje ogłoszenia Ulubione Ostatnio przeglądane Wiadomości Operacje Środki Ustawienia Firma Import ogłoszeń Program lojalnościowy Zaloguj się

BOBIKE MINI CITY - FOTELIK ROWEROWY

Kraków, małopolskie
21.08.2020, 18:47
Bobike Mini City należy do bardzo wygodnych i solidnych fotelików montowanych z przodu – na wsporniku kierownicy. Funkcjonalność fotelika wynika ze znacznie lepszego rozłożenia ciężaru niż w tradycyjnych fotelikach montowanych z tyłu. Rodzic ma dużo większy komfort i łatwość prowadzenia roweru, nie bez znaczenia jest też bezpieczeństwo dziecka osłoniętego cały czas ciałem rodzica. Znakomita widoczność do przodu i na boki pozytywnie wpływa na chęć podróżowania u małego turysty. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu fotelika nie ma potrzeby jazdy w rozkroku. Jest wyposażony w 3-punktowe pasy bezpieczeństwa z dodatkowymi paskami odblaskowymi oraz łatwo regulowane podnóżki z zapięciami. Specjalne wycięcie w górnej części oparcia zwiększające komfort podróżowania w kasku.

Nie jest to fotelik uniwersalny. Warto sprawdzić czy w Państwa rowerze jest wystarczająco miejsca na wsporniku kierownicy aby go zamontować. W przypadku rowerów miejskich i trekkingowych nie powinno być z tym kłopotu. W przypadku rowerów górskich najczęściej jest to niemożliwe.

W ramach zestawu mają Państwo do dyspozycji przednią szybkę, która osłania dziecko przed owadami i wiatrem. Można również wypożyczyć specjalnie zaprojektowaną pelerynę przeciwdeszczową. Bez obaw można podróżować nawet przy naszej kapryśnej pogodzie.

Specyfikacja techniczna:

zalecany dla dzieci od 9 miesięcy do 3 lat (waga dziecka 9-15 kg)
posiada standard bezpieczeństwa EN14344
regulowane podnóżki
3-punktowe pasy bezpieczeństwa
kolor: czarno-zielony

Cennik:

1 dzień
30 zł
2-3 dni
20 zł
każdy następny dzień
15 zł
kaucja
100 zł
Możliwości odbioru
odbiór osobisty

Pozostałe ogłoszenia STUDIO ACTIFF MARTA CZERWIŃSKA

Sport i hobby › Turystyka
THULE YEPP MINI - FOTELIK ROWEROWY
30,00 zł dzień
Kraków, małopolskie
Sport i hobby › Turystyka
WEERIDE CANGAROO CARRIER - FOTELIK ROWEROWY
30,00 zł dzień
Kraków, małopolskie
Sport i hobby › Turystyka
HAMAX SIESTA - FOTELIK ROWEROWY
30,00 zł dzień
Kraków, małopolskie
Pokaż pozostałe ogłoszenia! ... tego użytkownika