Wróć do strony Dashboard Moje ogłoszenia Ulubione Ostatnio przeglądane Wiadomości Operacje Środki Ustawienia Firma Import ogłoszeń Program lojalnościowy Zaloguj się

DJI Phantom 4 PRO PLUS z ekranem

Gorzów Wielkopolski, lubuskie
11 maj 2020 17:22
WYPOŻYCZENIE TYLKO ZA OKAZANIEM LICENCJI VLOS

DJI Phantom 4 Pro+ jest poprawioną i usprawnioną wersją Phantom 4. Urządzenie zostało wyposażone w zaprojektowaną od nowa kamerę o przekątnej 1 cala i obiektywem 20 megapikseli. Jakość filmów uzyskanych dzięki takiej rozdzielczości to 4K przy 60 klatkach na sekundę. Dodatkowo, kamera posiada tryb Burst Mode, dzięki czemu można zrobić serię zdjęć i wybrać najlepsze. Znika także problem rozmazanych zdjęć, a to wszystko dzięki regulowanemu mechanicznie czasowi otwarcia migawki. Fotografie zrobione podczas szybkiego lotu będą już ostre i wyraźne. Dodatkowo, kamera wyposażona jest w wysokiej jakości czujniki i procesory, dzięki czemu nagrywane filmy bogate są w szczegóły obrazu.

Stabilna konstrukcja i inteligentne czujniki
Nowy Phantom wykonany został ze stopów tytanu i magnezu, co czyni go stabilniejszym, a przy tym nadal lekkim, tak jak wersji poprzedniej. Pro+ ponadto dostał innowacyjny system FlighAutonomy, dzięki któremu dron automatycznie może omijać przeszkody na swojej drodze, co usprawnia dodatkowo 4-kierunkowy system ich unikania. Sprawia to, że dron nie będzie miał problemu z ominięciem żadnej przeszkody, jaką napotka na trasie. Phantom 4 Pro+ tworzy złożone ujęcia najlepszej jakości w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach.

Usprawniona praca kontrolera

5,5 calowy wyświetlacz zaprojektowano specjalnie tak, by oferował jasność na poziomie 1000 cd / m2, a więc ponad dwa razy więcej, niż dostępne jest w tradycyjnych ekranach. Dzięki temu rozwiązaniu, kolory na ekranie są niezwykle żywe i dobrze widoczne, nawet w słoneczny dzień i w pełnym naświetleniu. Aplikacja DJI GO sprawia, że możliwa jest pełna optymalizacja sprzętu oraz oprogramowania. Kontroler wyposażono w slot kart MicroSD, złącze HDMI,. mikrofon oraz głośnik. Istnieje możliwość bezpośredniej edycji poprzez aplikację DJI GO, a łączność WIFi pozwala na ich szybkie przesyłanie.

Specyfikacja:
Sterowanie - Kontroler R/C
Czujniki z każdej strony
Silniki
4
Tryby lotu
Active Track, Powrót do domu TapFly
Czas działania [min]
30
Maksymalna prędkość
72 km/h
Maksymalna prędkość wznoszenia [m/s]
6
Maksymalna prędkość opadania [m/s]
4
Maksymalna wysokość lotu [m]
6000
GPS
GNSS (GPS + GLONASS)
USB
microUSB
Pozostałe cechy
Omijanie przeszkód
Zasilanie
Bateria LiPo 4s 5350mAh - 15.2V
Możliwości odbioru
odbiór osobisty
wysyłka

Pozostałe ogłoszenia rarytas studio

Elektronika › Lampy
Zestaw Elinchrom lamp BRX 500/500 Set To Go
110,00 zł dzień
Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Elektronika › Kamery
FEIYUTECH gimbal A2000 3-OSIOWY STABILIZATOR KAMERY
55,00 zł dzień
Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Elektronika › Fotografia
FEIYUTECH gimbal A2000 3-OSIOWY STABILIZATOR KAMERY
56,00 zł dzień
Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Elektronika › Tablety
Wacom LCD CINTIQ 27QHD Touch
224,00 zł dzień
Gorzów Wielkopolski, lubuskie
Pokaż pozostałe ogłoszenia! ... tego użytkownika