Wróć do strony arrow-right dashboard Dashboard my-offer Moje ogłoszenia heart Ulubione last-viewed Ostatnio przeglądane message Wiadomości wallet Operacje piggy Środki cog Ustawienia company Firma import Import ogłoszeń loyalty Program lojalnościowy Zaloguj się

GENERATOR OZONU AIROZON 5000

location Szczecin, zachodniopomorskie
calendar 22.06.2023, 10:01
Generator ozonu Airozon 5000 – dane techniczne

Wydajność: 5000mg/h

Przepływ powietrza: 340 m³/h

Napięcie: 230V/50Hz

Wymiary [dł. x szer. x wys.]: 460mm x 310mm x 320mm

Waga: 7kgOzonator Airozon 5000 to czyszczenie oraz dezynfekcja pojazdów mechanicznych w przypadku pojawienia się pleśni; neutralizacja zapachów spalenizny i chemikaliów nie tylko w pomieszczeniach, ale także z mebli, tekstyliów oraz usuwanie zapachów zgnilizny, które niejednokrotnie powstają na skutek zalania wodą. Airozon 5000 poradzi sobie nawet z najbardziej opornymi oraz trudnymi do usunięcia zapachami. Usunie nawet pozostałości zapachów aminokwasów/protein – z wymiocin, wyższych kwasów tłuszczowych – kwasu masłowego oraz aminów/amidów – pozostałości moczu.

Ozonator Airozon 5000 sprawdza się w tak szerokim zastosowaniu dzięki wydajności ozonu wynoszącej aż 5000 miligramów ozonu na godzinę. Dodatkowo wyposażenie w zegar sterujący umożliwia programowanie automatycznych okresów czyszczenia w obrębie 30 godzin pracy. Zaletą urządzenia jest kompaktowa budowa oraz niska masa wynosząca 7 kg, która pozwala na sprawny transport urządzenia. Neutralizator Airozon 5000 wytwarza ozon, który rozkłada się i w następstwie neutralizuje cząsteczki zapachów oraz dezynfekuje zabijając bakterie, wirusy, pleśnie oraz mikroorganizmy, które działają alergizująco. Po odpowiednim czasie ozon rozpada się na tlen i nie pozostawia żadnych szkodliwych substancji.
shipping Możliwości odbioru
check
odbiór osobisty
check
dowóz

Pozostałe od Drypol

Osuszacz 21l/24h
33,60 zł / dzień
location Szczecin, zachodniopomorskie
OSUSZACZ POWIETRZA BUDOWLANY DRY75L
56,00 zł / dzień
location Szczecin, zachodniopomorskie
OSUSZACZ POWIETRZA BUDOWLANY 130L
67,20 zł / dzień
location Szczecin, zachodniopomorskie
Pokaż pozostałe ogłoszenia! ... tego użytkownika