Wróć do strony Dashboard Moje ogłoszenia Ulubione Ostatnio przeglądane Wiadomości Operacje Środki Ustawienia Firma Import ogłoszeń Program lojalnościowy Zaloguj się

Obiektyw Sigma 14-24 f/2.8 DG DN Sony E Wypożyczalnia

Wrocław, dolnośląskie
Obiektyw Sigma 14-24 f/2.8 DG DN Art to szerokokątny zoom o niezwykłej rozdzielczości zaprojektowany specjalnie do pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych. Jest to idealne narzędzie do zdjęć krajobrazowych, architektury i astrofotografii.

Obiektyw ten został zaprojektowany jako doskonały zoom zoptymalizowany do fotografowania gwiaździstego nieba. Gwarantuje jednakową jakość obrazu i wysoką rozdzielczość zarówno w centrum kadru, jak i na jego brzegach.

Zastosowane w Sigmie 14-24 f/2.8 DG DN soczewki specjalne oraz nowa technologia NPC (Nano Porous Coating) gwarantują wysoką jakość obrazu. Jedna soczewka FLD (o charakterystyce odpowiadającej fluorytowi) i pięć szklanych soczewek SLD (Special Low Dispertion) z powodzeniem niwelują wszelkiego rodzaju aberracje zarówno w centrum, jak i na brzegach kadru. Trzy soczewki asferyczne, w tym soczewka asferyczna o dużej średnicy z przodu obiektywu, skutecznie zminimalizują efekt komy i flar, zapewiniając fantastyczną rozdzielczość w całej rozciągłości kadru.

Dotychczasowe powłoki antyodblaskowe super multi-layer coating zastosowano tym razem w połączeniu z nowo opracowaną technologią NPC (Nano Porous Coating), która zawiera porowatą krzemionkę jako materiał powłokowy. Porowata warstwa krzemionki posiada nanometrowe otwory z powietrzem w środku. Otwory o tej wielkości umożliwiają znaczne zmniejszenie współczynnika załamania światła, co pozwala obniżyć współczynnik odbicia bardziej niż w konwencjonalnych powłokach antyrefleksyjnych. W rezultacie znacznie zmniejszono ilość odbitego światła powodującego rozbłyski i tzw. duszki, co pozwoliło z kolei na uzyskanie wysokiego kontrastu przy fotografowaniu pod światło.

Obiektyw SIGMA 14-24mm F2.8 DG DN Art został wyposażony w najnowszej generacji silnik krokowy, zapewniający szybką i cichą pracę AF oraz niezwykle komfortowe użytkowanie także w trybach detekcji oka i twarzy, oraz podczas filmowania. Przycisk AFL, któremu można przypisać różne funkcje, poszerza zakres operacji dostępnych na obiektywie. Co więcej, obiektyw ma obudowę odporną na pył oraz wilgoć, co w połączeniu z powłokami hydrofobowymi i oleofobowymi zastosowanymi na przedniej soczewce dodatkowo ułatwia w fotografowaniu w różnych warunkach środowiskowych. Obiektyw posiada także tylny uchwyt filtra wraz z blokadą zabezpieczającą, służący do mocowania filtrów żelowych.

Obiektyw będzie dostępny we wrześniu 2019 roku.

Specyfikacja:

konstrukcja optyczna: 18 elementów w 13 grupach,
kąt widzenia: 114,2-84,1 stopni,
liczba listków przysłony: 11 (przysłona kołowa),
minimalna wartość przysłony: f/22,
minimalna odległość ostrzenia: 28 cm,
maksymalna skala odwzorowania: 1:7:3,
średnica obiektywu: 85 mm,
długość: 131 mm,
waga: 795 mm.
Możliwości odbioru
odbiór osobisty
wysyłka

Pozostałe ogłoszenia NOTOPSTRYK.PL

Elektronika › Aparaty
Aparat Canon EOS R6 - Wypożyczalnia
150,00 zł dzień
Wrocław, dolnośląskie
Elektronika › Aparaty
Aparat Sony A7 III (body) Wypożyczalnia
150,00 zł dzień
Wrocław, dolnośląskie
Elektronika › Obiektywy
Sigma USB DOCK UD-01 E0 Nikon - Wypożyczalnia
29,00 zł dzień
Wrocław, dolnośląskie
Pokaż pozostałe ogłoszenia! ... tego użytkownika