Odkurzacz piorący karcher puzzi 10 wynajem wypożyczę wynajmę Kozienice

Kozienice
17 maj 2019 17:01:41
ID ogłoszenia: 8264
Wynajem
Karcher PUZZI 10/1 - Profesjonalny Odkurzacz Piorący
Koszt wynajmu 50zł - doba
Wystawiamy FV
Tabletki w cenie wynajmu

Urządzenie do dogłębnego czyszczenia wykładziny, usuwa nieprzyjemny zapach i przywraca jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwóch przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących.

Doskonale sprawdza się w hotelach, biurowcach, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach zajmujących się czyszczeniem kontraktowym. Odkurzacz ekstrakcyjny Puzzi 10/1 Karcher został wyposażony w akcesoria, które dodatkowo zwiększają komfort pracy i wydajność urządzeń - przykładem jest elastyczna dysza podłogowa wyposażona w listwy, które idealnie dopasowują się do powierzchni.

Duży, wygodny włącznik został przystosowany do obsługi stopą, dzięki czemu operator nie musi się schylać. Zbiornik na wodę brudną można łatwo wyjąć w celu opróżnienia, a jego przeźroczysta pokrywa pozwala na kontrolowanie poziomu wody.

Dzięki bogatemu wyposażeniu urządzenie Puzzi 10/1 Karcher można stosować zarówno do czyszczenia wykładzin dywanowych jak i tapicerki samochodowej, meblowej oraz podłóg twardych. Trwałe szybkozłącze ułatwia szybkie łączenie węża z dyszą.
Możliwości odbioru
odbiór osobisty

Pozostałe ogłoszenia - Lukamoto

Wynajem busa Iveco Daily 35c18 8 palet wejkama automat

Motoryzacja » Dostawcze i Ciężarowe

Kozienice
300,00 zł dzień