Wróć do strony Dashboard Moje ogłoszenia Ulubione Ostatnio przeglądane Wiadomości Operacje Środki Ustawienia Firma Import ogłoszeń Program lojalnościowy Zaloguj się

Odkurzacz piorący karcher puzzi 10 wynajem wypożyczę wynajmę Kozienice

Kozienice
1 kwi 2020 12:23
Wynajem
Karcher PUZZI 10/1 - Profesjonalny Odkurzacz Piorący
Koszt wynajmu 50zł - doba
Wystawiamy FV
Tabletki w cenie wynajmu

Urządzenie do dogłębnego czyszczenia wykładziny, usuwa nieprzyjemny zapach i przywraca jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwóch przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących.

Doskonale sprawdza się w hotelach, biurowcach, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach zajmujących się czyszczeniem kontraktowym. Odkurzacz ekstrakcyjny Puzzi 10/1 Karcher został wyposażony w akcesoria, które dodatkowo zwiększają komfort pracy i wydajność urządzeń - przykładem jest elastyczna dysza podłogowa wyposażona w listwy, które idealnie dopasowują się do powierzchni.

Duży, wygodny włącznik został przystosowany do obsługi stopą, dzięki czemu operator nie musi się schylać. Zbiornik na wodę brudną można łatwo wyjąć w celu opróżnienia, a jego przeźroczysta pokrywa pozwala na kontrolowanie poziomu wody.

Dzięki bogatemu wyposażeniu urządzenie Puzzi 10/1 Karcher można stosować zarówno do czyszczenia wykładzin dywanowych jak i tapicerki samochodowej, meblowej oraz podłóg twardych. Trwałe szybkozłącze ułatwia szybkie łączenie węża z dyszą.
Możliwości odbioru
odbiór osobisty

Pozostałe ogłoszenia Lukamoto

Dom i ogród › Narzędzia
Wynajem kamery endoskopowej kolorowej
33,60 zł dzień
Kozienice
Dom i ogród › Narzędzia
Odchwaszczarka Tarcza do usuwanie chwastów i mchu kostki wynajem
112,00 zł dzień
Kozienice
Dom i ogród › Narzędzia
Wynajem traktorek kosiarka Stiga 2398 HW Kozienice Wypożyczalnia
168,00 zł dzień
Kozienice
Dom i ogród › Narzędzia
Wynajem kosiarki spalinowej Stiga z napędem elektryczny rozruch
67,20 zł dzień
Kozienice
Pokaż pozostałe ogłoszenia! ... tego użytkownika