Wróć do strony Dashboard Moje ogłoszenia Ulubione Ostatnio przeglądane Wiadomości Operacje Środki Ustawienia Firma Import ogłoszeń Program lojalnościowy Zaloguj się

Odkurzacz piorący wynajem Karcher

Tarnowskie Góry, śląskie
10 lut 2019 10:14
Przedmiotem oferty jest wynajęcie profesjonalnego odkurzacza piorącego.

Cennik
- doba: 59 zł
- 2 dni: rabat 10%
- 5-7: rabat 15%

W zestawie:
- Profesjonalny Odkurzacz Karcher Puzzi
- Dysza ręczna do czyszczenia tapicerek
- Instrukcja obsługi
- 100 g proszku piorącego Karcher RM760 (100 g proszku wystarcza na 10-15 m²) uwaga dodatkowy proszek w cenie 5 zł -100 g.

Odbiór:
- osobisty w Tarnowskich Górach lub Katowice
- możliwość dowozu 1zł/kilometr licząc od Tarnowskich Góry lub Katowic, nie mniej niż 20 zł.

Pranie siedzeń w samochodzie:
https://www.youtube.com/watch?v=CvmDsl_p1xA
https://www.youtube.com/watch?v=EIoeejK-Sxo&t=55s

Pranie boczków w samochodzie:
https://www.youtube.com/watch?v=E_0kIBFog9E

Pranie kanapy
https://www.youtube.com/watch?v=h4yBAQfX7H8

Karcher Puzzi 8/1 to profesjonalne urządzenia spryskująco-odsysające przeznaczone do czyszczenia wykładzin dywanowych, dywanów i tapicerek tekstylnych. Urządzenie dogłębnie czyści runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwóch przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących. Doskonale sprawdza się w domach, hotelach, biurowcach, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach zajmujących się czyszczeniem kontraktowym. Zbiornik na wodę brudną można łatwo wyjąć w celu opróżnienia, a jego przeźroczysta pokrywa pozwala na kontrolowanie poziomu wody.Dzięki bogatemu wyposażeniu Puzzi 10/1 można stosować zarówno do czyszczenia tapicerki samochodowej jak i meblowej oraz wykładzin dywanowych.
Możliwości odbioru
odbiór osobisty
dowóz