Wróć do strony Dashboard Moje ogłoszenia Ulubione Ostatnio przeglądane Wiadomości Operacje Środki Ustawienia Firma Import ogłoszeń Program lojalnościowy Zaloguj się

Olympus M.Zuiko Digital ED 45mm F/1.2 PRO - Wypożyczalnia

Wrocław, dolnośląskie
Obiektyw Olympus M. Zuiko Digital ED 45 mm f/1.2 Pro, to wysokiej klasy wszechstronny teleobiektyw. Znakomicie spisze się w każdym rodzaju fotografii - począwszy od fotografii krajobrazowej i przyrodniczej, poprzez sportową, a na portretach skończywszy. Dedykowany jest dla aparatów wyposażonych w mocowanie micro 4/3 oraz bezlusterkowców Olympus PEN i OM-D.

Konstrukcja optyczna obiektywu zbudowana została z 14 soczewek, które ułożono w 10 grupach. Wśród nich można wyróżnić specjalne elementy optyczne - 4 soczewki HR, charakteryzujące się wysokim współczynnikiem refrakcji, 1 soczewkę ED, wykonaną ze szkła o niskich właściwościach dyspersyjnych oraz 1 soczewkę asferyczną. Tak zaprojektowany układ optyczny odpowiedzialny jest za korygowanie aberracji chromatycznych i dystorsji. W efekcie otrzymujemy doskonałe zdjęcia, cechujące się niezwykłą ostrością.

Soczewki pokryto specjalnymi antyodblaskowymi powłokami Z Coating Nano, które odpowiedzialne są za redukcję niechcianych refleksów i umożliwiają fotografowanie pod słońce. Dzięki nim otrzymujemy kontrastowe i wyraźne obrazy.
Możliwości odbioru
odbiór osobisty
wysyłka

Pozostałe ogłoszenia NOTOPSTRYK.PL

Elektronika › Aparaty
Aparat Canon EOS R6 - Wypożyczalnia
150,00 zł dzień
Wrocław, dolnośląskie
Elektronika › Aparaty
Aparat Sony A7 III (body) Wypożyczalnia
150,00 zł dzień
Wrocław, dolnośląskie
Elektronika › Obiektywy
Sigma USB DOCK UD-01 E0 Nikon - Wypożyczalnia
29,00 zł dzień
Wrocław, dolnośląskie
Pokaż pozostałe ogłoszenia! ... tego użytkownika