Wróć do strony Dashboard Moje ogłoszenia Ulubione Ostatnio przeglądane Wiadomości Operacje Środki Ustawienia Firma Import ogłoszeń Program lojalnościowy Zaloguj się

Panasonic Lumix S1H body + adapter MC-21 na Canon EF/EF-S

Katowice, śląskie
1 kwi 2020 08:47
Panasonic Lumix S1H to pełnoklatkowy bezlusterkowiec, który dostarcza kinową jakość wideo. Oferuje pełną obsługę V-Log/V-Gamut z 14 stopniowym zakresem dynamiki, przechwytywanie obrazu 6K, 10-bitowe wewnętrzne nagrywanie 4:2:2, kinowe 4K 60p i nieograniczony czas nagrywania.


Udoskonalony pełnoklatkowy sensor z technologią Dual Native ISO

Specjalnie dla aparatu Panasonic Lumix S1H producent opracował udoskonalony, pełnoklatkowy sensor CMOS 24,2 MP, wykorzystujący technologię Dual Native ISO. Dzięki temu czujnik wykorzystuje dwuzakresowe ISO, minimalizując tym samym zakłócenia i szumy, gwarantując doskonałą jakość obrazu w każdych warunkach dla każdej z wartości ISO. W połączeniu z Venus Engine możliwe jest skorzystanie z maksymalnej czułości 512 000 ISO (a także rozszerzonego ISO 204 800). Poziom szumów będzie minimalny, a ciemne obszary kadru będą odwzorowane niezwykle subtelnie i czysto. Filtr niskoprzepustowy świetnie ogranicza efekt mory. Jeżeli więc potrzebujesz rejestrować zdumiewające obrazy przy małej ilości światła, w półmroku czy w nocy, to Panasonic LumixSH1 jest gotowy do działania.


V-Log/V-Gamut z 14 stopniami zakresu dynamiki

Panasonic Lumix S1H to niezastąpione narzędzie w rękach każdego filmowca, które udostępnia zgodność z Cinema VariCam Look, 14+ stopni zakresu dynamiki, zdumiewające spektrum kolorystyczne i preinstalowane V-Log oraz V-Gamut. Zarządzaj kolorem bez żadnych ograniczeń w post produkcji. Uzyskuj zdumiewająco subtelne przejścia tonalne i osiągnij klimat swoich nagrań, dokładnie taki jak sobie to wyobrażasz.


Zapomnij o ograniczeniach

Panasonic Lumix S1H to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec z wbudowanym systemem wentylującym. Dzięki temu możliwe jest nieograniczone rejestrowanie materiałów wideo. Skuteczne odprowadzanie ciepła sprawia, że nie ma konieczności przerywania nagrywania z powodu wzrostu temperatury urządzenia. Ponadto lepsze chłodzenie wpływa na eliminowanie zakłóceń czy szumów, mogących pojawiać się w obrazie w przypadku wzrostu temperatury urządzenia.


Jednocześnie system wentylujący działa niezwykle cicho, nie wpływając tym samym na jakość nagrań. Sposób działania można dostosować za pomocą ustawień aparatu.


Zyskaj zwrot do 75% kosztu wypożyczenia! Jeśli w ciągu 10 dni zdecydujesz się zakupić w
Cyfrowe.pl taki model, jaki testowałeś, uzyskasz rabat za wypożyczenie.
Możliwości odbioru
odbiór osobisty
wysyłka

Pozostałe ogłoszenia Cyfrowe.rent

Elektronika › Kamery
Canon XC10
110,00 zł dzień
Warszawa Wola, pomorskie
Elektronika › Kamery
Canon XA35
110,00 zł dzień
Gdańsk, pomorskie
Elektronika › Kamery
Canon XA30
110,00 zł dzień
Warszawa Wola, pomorskie
Elektronika › Kamery
GoPro Karma Grip
44,80 zł dzień
Gdańsk, pomorskie
Pokaż pozostałe ogłoszenia! ... tego użytkownika