Wynajem Busów 9-cio Osobowych!!! Wakacje, ferie, wyjazdy okolicznościowe

OSTROWIEC ŚW (świętokrzyskie)
27 lut 2019 15:35:29
ID ogłoszenia: 1240
Wypożyczlnia busów-
Renault Trafic, Opel Vivaro.
Auta dobrze wyposażone z dynamicznymi, a zarazem oszczędnymi silnikami. Auta o bardzo bogatym standardzie
wyposażenia, zapewniające wysoki komfort podróżowania. Istnieje możliwość doposażenia o bagażniki dachowe, rowerowe.
Firma oferuje wynajem samochodów
długoterminowy,
-średnioterminowy,
-krótkoterminowy,
Samochód wieloosobowy to doskonałe rozwiązanie zarówno podczas wyjazdów służbowych, jak i prywatnych wakacje, ferie. Do prowadzenia pojazdu tego typu nie potrzeba żadnych specjalnych uprawnień, wystarczy prawo jazdy kat. B. Dostępny w ofercie bus gwarantuje wysoki komfort podróży nawet 9 pasażerom.
Zachęcamy do skorzystania z opcji wynajmu długoterminowego, dzięki której będą Państwo mogli mieć do dyspozycji pojemnego busa bez konieczności ponoszenia kosztów jego zakupu. Oferta wynajmu długoterminowego skierowana jest zarówno do małych, jak i większych przedsiębiorstw. Firma wynajmująca auto od wypożyczalni samochodowej płaci miesięczną kwotę za użytkowanie samochodu - nie musi martwić się o koszty jego utrzymania, AC/OC, NNW czy serwisowanie - te usługi wliczone są w cenę.
Marzy Ci się krótki, wakacyjny wypad za miasto, a Twoje auto jest u mechanika? Nie rezygnuj ze swoich planów, skorzystaj z wypożyczalni samochodów.Jest to również doskonała alternatywa w przypadku awarii pojazdu i konieczności użytkowania samochodu. W wypożyczalni samochodów znajdziesz auto zastępcze, oraz na wyjazd okazjonalny. Cena uwarunkowana jest od liczby dni najmu, dodatkowego wyposażenia oraz dziennego limitu kilometrów.
1-3 dni 200zł,4-7 dni 190,8-13 dni 170zł,14-30 dni 150zł
Kaucja zwrotna 1000zł
Możliwości odbioru
odbiór osobisty