Wróć do strony Dashboard Moje ogłoszenia Ulubione Ostatnio przeglądane Wiadomości Operacje Środki Ustawienia Firma Import ogłoszeń Program lojalnościowy Zaloguj się

Wynajem Kącik malucha

Tychy, śląskie
15.08.2020, 16:31
Agencja eventowa starStone z Tychów, to nie tylko firma – to przede wszystkim kreatywny, pełen pasji i energii zespół profesjonalistów, oferujący swoim Klientom kompleksową organizację imprez. Oprócz doświadczenia, które przekłada się na perfekcyjnie dopracowane projekty, gwarantujemy obsługę techniczną oraz artystyczną wybranego eventu – imprezy firmowej, rodzinnego pikniku, spotkania integracyjnego, jubileuszu i wielu innych. Dla pracowników agencji starStone organizacja imprez to nie tylko praca, ale też powołanie, które pozwala nam realizować każde zlecenie z takim samym zaangażowaniem.

Do wszystkich powierzonych zadań podchodzimy w pełni indywidualnie, dokładając wszelkich starań do tego, by organizowane przez nas imprezy wywoływały w Gościach wyłącznie pozytywne emocje. Nasza bogata oferta i znajomość najnowszych trendów w branży rozrywkowej, pozwalają na odpowiedni dobór scenariusza eventu, tak, by był w pełni dopasowany do okazji i wymagań uczestników. Organizujemy imprezy firmowe i integracyjne, eventy promocyjne, pikniki i festyny, targi i kongresy oraz wszelkie wydarzenia wymagające efektowanej oprawy.
Możliwości odbioru
odbiór osobisty

Pozostałe ogłoszenia Katarzyna Czyż-Paluch STARSTONE

Usługi i firmy › Obsługa imprez
Wynajem Alkogogle
400,00 zł dzień
Tychy, śląskie
Usługi i firmy › Obsługa imprez
Wynajem Football bowling
400,00 zł dzień
Tychy, śląskie
Usługi i firmy › Obsługa imprez
Wynajem Wytwornica baniek
300,00 zł dzień
Tychy, śląskie
Pokaż pozostałe ogłoszenia! ... tego użytkownika