Wróć do strony Dashboard Moje ogłoszenia Ulubione Ostatnio przeglądane Wiadomości Operacje Środki Ustawienia Firma Import ogłoszeń Program lojalnościowy Zaloguj się

Wynajem Materac przeciwodleżynowy COMFORT MAX - rurowy

Wrocław, dolnośląskie
18.08.2020, 21:01
Materac przeciwodleżynowy COMFORT MAX - rurowy

Materac przeciwodleżynowy max comfortMaterac przeciwodleżynowy rurowy z pompą zmiennociśnieniową. Maksymalny komfort dla osób trwale leżących. Dzięki stopniowemu napełnianiu i opróżnianiu komór powietrzem skutecznie zapobiega powstawaniu odleżyn. Działa skutecznie również na łóżku z regulacją oparcia - łamanym leżem. Nieprzemakalny pokrowiec ułatwia utrzymanie odpowiedniej higieny materaca. Dla osób o wadze do 140 kg.

75 zł / mc
Materac przeciwodleżynowy w Rehabi-Rehabi.pl (rurowy)

Materac przeciwodleżynowy poprzez stałą zmianę punktów podparcia osoby leżącej minimalizuje ucisk na części ciała najbardziej narażone na powstawanie odleżyn i pozwala na uniknięcie bądź zmniejszenie ich występowania. Jest wykorzystywany w profilaktyce przeciwodleżynowej oraz w leczeniu odleżyn od II do IV stopnia. Ten model zapewnia wysoki komfort użytkowania.

Stosuje się go bezpośrednio na typowy materac znajdujący się na łóżku chorego, a następnie przykrywa prześcieradłem. Komory (rury) materaca napełniane są naprzemiennie przez specjalną pompę. Dzięki takiej naprzemiennej pracy zestawu (materac + pompa) poszczególne obszary ciała pacjenta nie stykają się z podłożem w sposób ciągły dłużej niż przez kilka minut. Ciśnienie powietrza w materacu dostosowywane jest (zwiększane lub zmniejszane) w zależności od wagi pacjenta.

Ogromną zaletą pompy ARmedical jest jej minimalny poziom hałasu. Bez względu na obciążenie pompa pracuje bezszelestnie. Dodatkowym atutem zestawu (pompa + materac) jest bezawaryjność. Zalecany dla pacjentów obłożenie chorych w celu zapobiegania odleżynom oraz leczeniu odleżyn już istniejących.

OPIS i WYPOSAŻENIE:

wykonany z wytrzymałego PCV
struktura rurowa
poprzeczne komory
pompa zasilająca
pokrowiec
zapasowa komora
DANE TECHNICZNE:

czas cyklu: 12 min
zakres ciśnienia: 40–110 mmHg
ultra cicha praca pompki powietrza
wymiary materaca: 200 x 86 x 10 cm
maksymalne obciążenie materaca: 140 kg
pobór mocy: 9 W
Możliwości odbioru
odbiór osobisty
dowóz

Pozostałe ogłoszenia Rehabi-Rehabi.pl Wypożyczalnia łóżek i sprzętu rehabilitacyjnego we Wrocławiu

Zdrowie › Sprzęt rehabilitacyjny
Wynajem Zestaw do mycia głowy Wrocław
25,00 zł miesiąc
Wrocław, dolnośląskie
Zdrowie › Sprzęt rehabilitacyjny
Wynajem Wózek inwalidzki Wrocław
70,00 zł miesiąc
Wrocław, dolnośląskie
Zdrowie › Sprzęt rehabilitacyjny
Wynajem Wanna łóżkowa - pompowana Wrocław
55,00 zł miesiąc
Wrocław, dolnośląskie
Pokaż pozostałe ogłoszenia! ... tego użytkownika