Wróć do strony Dashboard Moje ogłoszenia Ulubione Ostatnio przeglądane Wiadomości Operacje Środki Ustawienia Firma Import ogłoszeń Program lojalnościowy Zaloguj się

Powrót STUDIO ACTIFF MARTA CZERWIŃSKA

Zielonki 32-087, małopolskie, ul. Klonowa 11

Szybki kontakt

E-mail:
[javascript protected email address]
Tel.:
605 326 306
Lokalizacja:
Sport, aktywność fizyczna – zawsze była nam bliska. Z rowerem, deskorolką, łyżwami każdy z nas obcował niemalże od urodzenia. Trzeba jednak przyznać, że ta „przyjaźń” ze sportem jest dużo łatwiejsza dopóki jesteśmy wolnymi ptakami i panami swojego czasu. Gdy pojawi się rodzina – cóż, przeciwności losu czasami zaczynają się piętrzyć i nie do końcu panujemy nad sposobem spędzania każdej cennej sekundy. Nasza aktywność zaczyna skupiać się nad pogodzeniem pracy i domu, a gdzie tu jeszcze wepchnąć stare, dobre sportowe przyzwyczajenia sprzed kilku miesięcy lub lat.

Na szczęście, obserwując choćby okolice krakowskich błoń – coś się tu zmienia na korzyść. Zasadę „chcieć to móc” coraz więcej osób wciela w życie – i to z powodzeniem. Rodzinne wycieczki rowerowe z kilkuletnimi pociechami, tatusiowe z wózkami pędzący na rolkach to już coraz częstszy widok. Jedyny żal – to, że jakoś te ścieżki rowerowe, a konkretnie ich budowa, nie nadążają za naszymi potrzebami. Ale widać, że się dzieje, liczebność i siła przebicia rowerzystów rośnie, świadomość decydentów też – co ma odzwierciedlenie w zmianach przepisów ruchu drogowego. Rowerzyści wreszcie zostali zauważeni i powoli, powoli, zaczyna się ułatwiać nam życie.

Decydując się na rozpoczęcie działalności w postaci wypożyczalni sprzętu turystycznego dążymy do tego aby wesprzeć Waszą mobilizację i chęć do aktywnego spędzania czasu wraz z rodziną. Chcemy pokazać możliwości, pomysły i inspiracje do wspólnego podróżowania. Często po prostu nie wiemy, że istnieją już pomysłowe wynalazki, których potrzebujemy i które pozwolą nam prowadzić taki tryb życia jaki chcemy. Mamy nadzieję, że bezpieczne, praktyczne i sprawdzone rozwiązania techniczne stosowane w oferowanych u nas przyczepkach, fotelikach, nosidłach – zachęcą Was do spróbowania takiej formy aktywnego wypoczynku. Chcemy aby przyjemność z podróżowania czerpali nie tylko rodzice ale i dzieci – dlatego nasz sprzęt spełnia wysokie normy jakości i bezpieczeństwa.

I to nie wszystko……

Oprócz możliwości wypożyczenia sprzętu turystycznego – chcemy być dla Was źródłem informacji a aktualnych sportowych wydarzeniach w Krakowie i okolicach, nowinkach technologicznych czy bieżących zmianach administracyjnych i prawnych, które mają miejmy nadzieję pozytywny wpływ na udogodnienia dla rowerzystów, biegaczy, rolkarzy i wszystkich aktywnych mieszkańców i turystów w naszym otoczeniu.

Ogłoszenia

Sport i hobby › Turystyka
BOBIKE MINI CITY - FOTELIK ROWEROWY
30,00 zł dzień
Kraków, małopolskie
Sport i hobby › Turystyka
THULE YEPP MINI - FOTELIK ROWEROWY
30,00 zł dzień
Kraków, małopolskie
Sport i hobby › Turystyka
WEERIDE CANGAROO CARRIER - FOTELIK ROWEROWY
30,00 zł dzień
Kraków, małopolskie
Sport i hobby › Turystyka
HAMAX SIESTA - FOTELIK ROWEROWY
30,00 zł dzień
Kraków, małopolskie