Wróć do strony arrow-right dashboard Dashboard my-offer Moje ogłoszenia heart Ulubione last-viewed Ostatnio przeglądane message Wiadomości wallet Operacje piggy Środki cog Ustawienia company Firma import Import ogłoszeń loyalty Program lojalnościowy Zaloguj się

Chcesz dołączyć do Nas? Zgłoś swoją aplikację!

Aplikuj

O nas

Zmieniaj świat razem z Nami,
wspólnie możemy osiągnąć Nasze cele.

Wszystko wokół Nas się zmienia, również świat, który nas otacza. Ludzie, których spotykamy podążają w wyznaczonym przez siebie kierunku. Wynajmować poprzez wciśnięcie jednego przycisku - na początku to był tylko pomysł, teraz stał się rzeczywistością. Rozbudowana technologia, która pomaga milionom użytkowników korzystać z dóbr na co dzień niezbędnych do życia, ale i nie tylko.

Wynajem i nie tylko

Wynajem i nie tylko

Serwis wynajem.pl nie tylko pomaga swoim użytkownikom znaleźć rzeczy, których obecnie potrzebują, lecz także udostępniać swoje dobra. Poprzez wprowadzanie nowych technologii do użytku wypożyczalni, wprowadzamy narzędzie, które w prosty i szybki sposób umożliwi wynajęcie interesującej nas rzeczy. Usuwamy przeszkody, które dotychczas nas ograniczały!

Twoje bezpieczeństwo motywuje nas do działania

Twoje bezpieczeństwo motywuje nas do działania

Bezpieczeństwo to dla nas priorytet, które stawiamy na pierwszym miejscu, zarówno jeśli chodzi o wynajmujących, jak i udostępniających swoje dobra. Technologia, którą stale rozwijamy stanowi core naszej działalności. Wspólnie z całym zespołem opracowujemy nowe technologie i systemy bezpieczeństwa, które pomogą zapewnić łatwe i niezawodne udostępnianie wszystkiego.

Więcej informacji
Kim są ludzie, którzy stworzyli Wynajem.pl

Kim są ludzie, którzy stworzyli Wynajem.pl

Jesteśmy częścią społeczności, która sama niejednokrotnie korzystała z ofert wynajmu różnych przedmiotów. Kto tego nie robił? W odpowiedzi na potrzeby, które stanowią część naszego życia, stworzyliśmy społeczność opartą na wzajemnej pomocy i zaufaniu.

Najważniejsze informacje o firmie

Najważniejsze informacje o firmie

Pora, abyś sam przekonał się jak wielki nacisk w naszym teamie kładziemy na kulturę, która opiera się przede wszystkim na zaufaniu. Sprawiamy, aby ludzie i ich pomysły na rozwój organizacji, miały realny wpływ na Naszą firmę. Ci właśnie ludzie są najważniejszym elementem dobrze funkcjonującej organizacji. Właśnie dlatego każdego dnia staramy być lepsi zarówno dla Naszych pracowników jak i osób korzystających z serwisu.

Chcesz dołączyć do Nas? Zgłoś swoją aplikację!

Chcesz dołączyć do Nas? Zgłoś swoją aplikację!

Aplikuj