Wróć do strony arrow-right dashboard Dashboard my-offer Moje ogłoszenia heart Ulubione last-viewed Ostatnio przeglądane message Wiadomości wallet Operacje piggy Środki cog Ustawienia company Firma import Import ogłoszeń loyalty Program lojalnościowy Zaloguj się

DŁUGOWŁOSE SKÓRY OWCZE HOLENDERSKIE XXL!

location szaflary, małopolskie
calendar 30.01.2024, 18:53
Skóry owcze holenderskie długowłose w rozmiarze XXL to wyjątkowy i niezwykle wszechstronny produkt oferowany przez firmę Adam Leather. Te wyjątkowo miękkie i luksusowe skóry owcze pochodzą od owiec holenderskich i charakteryzują się długim i lśniącym futrem. Znane ze swojej jakości i trwałości, cieszą się dużym zainteresowaniem w rzemiośle i branży dekoracji wnętrz.
Rozmiar XXL tych skór owczych sprawia, ż e idealnie nadają się do szerokiego zakresu zastosowań. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć przytulne miejsca do siedzenia, stylowe wykładziny podłogowe, czy nawet wyjątkowe dekoracje ścienne, te długowłose holenderskie skóry owcze można przekształcić w wszystko, czego zapragniesz.
DOSTĘPNE TYLKO W SPRZEDAŻY HURTOWEJ!
Niezależnie od tego, czy jesteś projektantem wnętrz, czy po prostu osobą ceniącą wysoką jakość naturalnych produktów, długowłose skóry owcze holenderskie marki Adam Leather to must-have.
shipping Możliwości odbioru
check
odbiór osobisty
check
wysyłka

Pozostałe od Adam Leather - Tannery Poland - Decorative skins | Gotland sheepskins

Czapraki z owczej skóry umieszczane pod siodłem.
336,00 zł / dzień
location Jaworzyna Śląska, dolnośląskie
Skóra owcza XXL!
336,00 zł / dzień
location Jaworzyna Śląska, dolnośląskie
Legowiska z owczej skóry dla dużych psów-100 cm!
300,00 zł / miesiąc
location Jaworzyna Śląska, dolnośląskie
Pokaż pozostałe ogłoszenia! ... tego użytkownika